CestyAsie.cz

JIHOVÝCHODNÍ ASIE - INDOČÍNA

Zápisky z cest

Recepční


22-letá An pracuje v hotelu jako recepční přes 4 roky. V 18 letech ukončila školu a začala si hledat práci. Ze školy odcházela se skvělými výsledky z Anglického jazyka a tak se rozhodla dělat tuto práci, aby mohla praktikovat své znalosti a učit se dále konverzací s turisty přijíždějících do města Hue za příjemnou atmosférou a spoustou památek nacházejících se jak v daném městě tak v jeho okolí.

Jak sama říká práce jí baví, ale je špatně placená. Pracuje každý den bez jediného dne volna. Střídá ráno s prací odpoledne. Začíná v 6:30 a končí ve 14 hod. Další den přichází ve 14 hod a končí v 21:30. Má za to 80 USD měsíčně a jídlo v čase práce.

Až budu cítit, že se chci vdát budu si muset najít jinou práci, lépe placenou.

Jednou by si chtěla otevřít svůj vlastní hotel. Peníze na to prý mít bude. Má čtyři bratry. Spolu s rodiči a dvěma mladšími žije. Zde dívka žije s rodiči do té doby než se vdá. Zbylí dva bratři pracují v Jížní Korei v elektrárně. Vydělávají hodně peněz ( na Vietnamské poměry), podporují svoji rodinu a v budoucnu by jí mohli pomoci do začátku se splněním jejího snu. Otevření vlastního hotelu.

Nerozhazuje šetří. Splácí svůj motocykl ve výši 2000,- USD, bez kterého se zde nelze obejít. Každý měsíc 100,- USD. Se splácením ji pomáhají bratři. Po práci ve volném čase ráda zajde s kamarádkami po obchodech , nechat si udělat nehty, vlasy.

Sport nedělá žádný, prý ho bylo dost ve škole. Hrála fotbal , badminton a volejbal.

Recepční v tradičním vietnamském dresu.

Copyright (c) 2015 CestyAsie.cz | Veškerý obsah podléhá autorskému zákonu a jakékoliv šíření je bez svolení autora zakázáno. Mapa webu